maj 2022
npwścps
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Polski Czerwony Krzyż
Oddział Rejonowy
w Ciechanowie
ul. Rzeczkowska 11
06 – 400 Ciechanów
Tel. 23 672 53 13
Tel/Fax. 23 672 49 31
e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
GODZINY OTWARCIA
W DNI POWSZEDNIE:
od 8.00 do 16.00

ZAPYTANIA OFERTOWE

Podstawowe zestawienie poziom z EFS kolor

 

Zapytanie ofertowe - organizacja pikniku rodzinnego - II edycja

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie w trybie zgodnym z zasadą konkurencyjności dot. wyboru organizatora pikniku rodzinnego. Oferty przyjmujemy do 24.06.2019r. do godz. 15.00 Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - piknik rodzinny II

 

Zapytanie ofertowe - transport dzieci na kolonie - II edycja

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie w trybie rozeznania rynkowego na wybór wykonawcy usługi transportowej obejmujacej przewóz dzieci na kolonie.  Oferty przyjmujemy do 07.06.2019r. do godz. 15.00 Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - transport dzieci na kolonie II

 

Zapytanie ofertowe - kadra na kolonie - II edycja

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie zgodnie z zasadą konkurencyjnosci na wybór kierownika i 4 wychowawców na koloniach.  Oferty przyjmujemy do 07.06.2019r. do godz. 15.00. Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - kadra na kolonie II

 

Zapytanie ofertowe - dostawa i montaż urządzeń placu zabaw i siłowni zewnętrznej 

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie w trybie rozeznania rynkowego dot. dostawy urządzen placu zabaw i siłowni zewnętrznej na potrzeby realizacji projektu "Wsparcie PCK dla dzieci i młodzieży" Oferty przyjmujemy do 05.06.2019r. do godz. 12.00 Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - plac zabaw i siłownia zewnętrzna

 

Zapytanie ofertowe - organizacja spotkań wielkanocnych

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie w trybie rozeznania rynkowego dot. organizacji spotkań wielkanocnych dla uczestników projektu "Wsparcie PCK dla dzieci i młodzieży" Oferty przyjmujemy do 05.04.2019r. do godz. 15.00 Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - spotkania wielkanocne

 

Zapytanie ofertowe - doradca prawny rodzin

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie w trybie zgodnym z zasadą konkurencyjności na wybór osoby świadczącej usługi doradcy prawnego rodzin w projekcie "Wsparcie PCK dla dzieci i młodzieży" Oferty przyjmujemy do 07.02.2019r. do godz. 15.00. Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - doradca prawny rodzin

 
Zapytanie ofertowe - kadra prowadząca zajęcia rozwijające zdolności i zainteresowania w zakresie fotografii - nabór uzupełniajacy
 
Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie w trybie rozeznania rynkowego na wybór kadry prowadzącej zajęcia rozwijające zdolności i zainteresowania w zakresie fotografii w ramach projektu "Wsparcie PCK dla dzieci i młodzieży" Oferty przyjmujemy do 14.01.2019r. do godz. 15.00. Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - zajęcia rozwijające zdolności i zainteresowania w zakresie fotografii

 

Zapytanie ofertowe - miejsce organizacji wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży w formie kolonii

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie w trybie zgodnym z zasadą konkurencyjności dot. wyboru miejsca organizacji wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży w formie kolonii. Oferty przyjmujemy do 14.12.2018r. godz. 15.00 Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - miejsce organizacji wypoczynku letniego

 

Zapytanie ofertowe - organizacja spotkań wigilijnych i wielkanocnych

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie w trybie rozeznania rynkowego dot. organizacji spotkań wigilijnych i wielkanocnyhc dla uczestników projektu "Wsparcie PCK dla dzieci i młodzieży" Oferty przyjmujemy do 29.11.2018r. do godz. 15.00 Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - spotkania wigilijne i wielkanocne

 

Zapytanie ofertowe - kadra prowadząca zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie w trybie rozeznania rynkowego na wybór kadry prowadzącej zajęcia wyrównawcze z języka polskiego w ramach projektu "Wsparcie PCK dla dzieci i młodzieży" Oferty przyjmujemy do 05.10.2018r. do godz. 15.00. Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

 

Zapytanie ofertowe - kadra prowadząca kółka zainteresowań

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie w trybie rozeznania rynkowego na wybór kadry prowadzącej kólka zainteresowań w ramach projektu "Wsparcie PCK dla dzieci i młodzieży" Oferty przyjmujemy do 05.10.2018r. do godz. 15.00. Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - prowadzenie kółek zainteresowań

 

Zapytanie ofertowe - kadra prowadząca zajęcia rozwijające zdolności i zainteresowania

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie w trybie rozeznania rynkowego na wybór kadry prowadzącej zajęcia rozwijające zdolności i zainteresowania w ramach projektu "Wsparcie PCK dla dzieci i młodzieży" Oferty przyjmujemy do 05.10.2018r. do godz. 15.00. Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - zajęcia rozwijające zdolności i zainteresowania

 

Zapytanie ofertowe - kadra na kolonie

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie zgodnie z zasadą konkurencyjnosci na wybór kierownika i 4 wychowawców na koloniach.  Oferty przyjmujemy do 15.06.2018r. do godz. 9.00. Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - kadra na kolonie

 

Zapytanie ofertowe - organizacja pikniku rodzinnego 

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie w trybie zgodnym z zasadą konkurencyjności dot. wyboru organizatora pikniku rodzinnego. Oferty przyjmujemy do 18.05.2018r. do godz. 15.00 Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - piknik

 

Zapytanie ofertowe - transport dzieci na kolonie

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie w trybie rozeznania rynkowego na wybór wykonawcy usługi transportowej obejmujacej przewóz dzieci na kolonie.  Oferty przyjmujemy do 15.05.2018r. Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - transport dzieci na kolonie

 

Zapytanie ofertowe - świadczenie usług terapeutycznych dla dzieci i młodzieży

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie w trybie zgodnym z zasadą konkurencyjności dot. swiadczenia usług terapeutycznych dla dzieci i młodzieży. Oferty przyjmujemy do 27.03.2018r. do godz. 15.00 Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - usługi terapeutyczne

 

Zapytanie ofertowe - miejsce organizacji wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży w formie kolonii

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie w trybie zgodnym z zasadą konkurencyjności dot. wyboru miejsca organizacji wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży w formie kolonii. Oferty przyjmujemy do 21.03.2018r. godz. 15.00 Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - wypoczynek letni

 

Zapytanie ofertowe - opracowanie diagnozy potrzeb terapeutycznych dzieci i młodzieży

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie w trybie zgodnym z zasadą konkurencyjności dot. opracowania diagnozy potrzeb terapeutycznych dzieci i młodzieży. Oferty przyjmujemy do 12.02.2018r. Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - diagnoza

 

Zapytanie ofertowe - kadra prowadząca zajęcia rozwijające zdolności i zainteresowania dzieci i młodzieży

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie w trybie rozeznania rynkowego na wybór kadry prowadzącej zajęcia rozwijające zdolności i zainteresowania dzieci i młodzieży w ramach projektu "Wsparcie PCK dla dzieci i młodzieży" Oferty przyjmujemy do 08.12.2017r. Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - zajęcia rozwijające zdolności i zainteresowania

Zapytanie ofertowe - kadra pedagogiczna prowadzaca zajęcia wyrównawcze i rozwijajace

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie w trybie rozeznania rynkowego na wybór kadry pedagogicznej prowadzącej zajęcia wyrównawcze i rozwijające w ramach projektu "Wsparcie PCK dla dzieci i młodzieży" Oferty przyjmujemy do 08.12.2017r. Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - zajęcia wyrównawcze i rozwijające

 

Zapytanie ofertowe - organizacja spotkań wigilijnych i wielkanocnych

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie w trybie rozeznania rynkowego dot. organizacji spotkań wigilijnych i wielkanocnyhc dla uczestników projektu "Wsparcie PCK dla dzieci i młodzieży" Oferty przyjmujemy do 27.11.2017r. do godz. 15.00 Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - spotkania wigilijne i wielkanocne

 

Zapytanie ofertowe - pracownik socjalny - II nabór

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie zgodnie z zasadą konkurencyjności na wybór osoby świadczącej usługi pracownika socjalnego w projekcie "Wsparcie PCK dla dzieci i młodzieży" Oferty przyjmujemy do 14.11.2017r. Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - pracownik socjalny - II nabór

 

Zapytanie ofertowe - artykuły spożywcze

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie zgodnie z zasadą konkurencyjności na dostawę artykułów spożywczych, służących przygotowywaniu posiłków dla osób uczestniczących w projekcie "Wsparcie PCK dla dzieci i młodzieży" Oferty przyjmujemy do 13.11.2017r. Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - dostawa artykułów spożywczych

 

Zapytanie ofertowe - laptopy, projektory multimedialne

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie w trybie rozeznania rynkowego na wybór dostawcy laptopów i projektorów multimedialnych na potrzeby realizacji projektu "Wsparcie PCK dla dzieci i młodzieży" Oferty przyjmujemy do 16.10.2017r. Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - laptopy, projektory

 

Zapytanie ofertowe - pracownik socjalny

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie zgodnie z zasadą konkurencyjności na wybór osoby świadczącej usługi pracownika socjalnego w projekcie "Wsparcie PCK dla dzieci i młodzieży" Oferty przyjmujemy do 12.10.2017r. Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - pracownik socjalny

 

Zapytanie ofertowe - kierowca

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie w trybie rozeznania rynkowego na wybór osoby świadczace kierowcy w projekcie "Wsparcie PCK dla dzieci i młodzieży" Oferty przyjmujemy do 27.09.2017r. Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe wraz z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - kierowca

 

Zapytanie ofertowe - doradca prawny rodzin

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie prowadzi postępowanie w trybie zgodnym z zasadą konkurencyjności na wybór osoby świadczace usługi doradcy prawnego rodzin w projekcie "Wsparcie PCK dla dzieci i młodzieży" Oferty przyjmujemy do 22.09.2017r. Poniżej publikujemy zapytanie ofertowe.

Zapytanie ofertowe - doradca prawny rodzin